Czy w 2018 roku trzeba powtórzyć egzamin teoretyczny?

Nie wszystkim w starym roku udało się zdać egzamin praktyczny. Czy w 2018 roku testy na prawo jazdy trzeba będzie zdawać ponownie?

Możecie spać spokojnie (i wyspać się solidnie przed egzaminem praktycznym), bowiem ci z Was, którzy w 2018 rok przeszli ze zdaną teorią, ale nie zdanym egzaminem praktycznym nie muszą ponownie zaliczać testów na prawo jazdy. Raz zdanego egzaminu teoretycznego powtarzać nie trzeba. Testy na prawo jazdy wystarczy, że zdasz raz, bo obowiązujący wcześniej 6-miesięczny okres ważności tej części egzaminu na prawo jazdy zniesiono już dawno. Obecnie zatem egzamin teoretyczny ważny jest bezterminowo i w 2018 roku wystarczy zdać jedynie praktykę - o ile oczywiście testy na prawo jazdy masz w WORD zaliczone.

testy na prawo jazdy

Teoria przed Tobą? Twoje testy na prawo jazdy mogą być już nieaktualne

Jeśli w 2018 roku przyjdzie ci zaliczać teoretyczną część egzaminu na prawo jazdy, to miej na uwadze, że testy na prawo jazdy mogły zmienić się od czasu ukończenia Twojego szkolenia lub ostatniego podejścia do egzaminu teoretycznego.

Zmiany w puli egzaminacyjnej nie są zbyt częste, istnieje jednak (dość spora) szansa na to, że baza pytań podarowana Ci przez OSK jest już nie aktualna. Pełna i aktualna baza pytań stosowanych na egzaminach teoretycznych w WORD dostępna jest na stronie ZdamyTo.com. Serwis ten umożliwia dostęp do bazy egzaminacyjnej z wykorzystaniem telefonu, komputera i tabletu.

Image: