Jazdy próbne po placu PORD Gdańsk i Gdynia

Możesz wynająć plac manewrowy PORD Gdańsk i poćwiczyć przed egzaminem praktycznym! Wynajem placu dotyczy zatówno placówki PORD w Gdańsku jak i w Gdyni

Jeśli testy na prawo jazdy masz za sobą, pozostała Ci ostatnia prosta w drodze do upragnionego prawa jazdy. Przed tobą zadania na placu PORD oraz w ruchu miejskim. Przed egzaminem możesz przećwiczyć zarówno skrzyżowania szczególnie chętnie odwiedzane przez egzaminatorów jak i jazdę pasem ruchu i to po placu na którym będzie odbywał się Twój egzamin.

Wynajem placu w Gdańsku i Gdyni

Odpłatne jazdy próbne odbywają się

  • po placu manewrowym PORD w Gdańsku przy ul. Równej 19/21 (wszystkie kategorie prawa jazdy)
  • po placu manewrowym oddziału PORD w Gdyni przy ul. Opata Hackiego 10A (tylko kategorie A1,A2,AM,A,B1,B) 

Pojedyńcza jazda trwa 25 minut i może odbywać się pojazdem PORD jak i wynajmującego (nauki jazdy).

Jazdy próbne mogą odbywają się wyłącznie w określone przez PORD soboty lub niedziele, w godzinach od 8:00 do 16:00. Czas jazdy próbnej wynosi 25 minut i jest wyznaczany w blokach czasowych co 30 minut.

Ile to kosztuje?

Opłata za wynajem placu PORD wynosi 40 zł za 25 minut jazdy próbnej. Wniesiona opłata za usługę może zostać zwrócona w części (wyłącznie w formie przelewu na wskazane konto – w wysokości 50% wniesionej opłaty oraz po odliczeniu kosztów przelewu dokonanego zwrotu części opłaty naliczonych przez bank) jedynie na pisemny wniosek Wynajmującego w razie rezygnacji z jazdy próbnej pod warunkiem pisemnego zgłoszenia rezygnacji na 3 dni robocze przed wyznaczonym terminem jazdy lub przedłożenia zwolnienia lekarskiego obejmujące dzień wyznaczony na jazdę próbną. W przeciwnym razie opłata nie jest zwracana.

 Opłaty należy za wynajem placu można wnosić na rachunek bankowy nr 39150010251210200275660000. Możliwe jest też dokonanie wpłaty w Agencji Bankowej mieszczącej się w PORD

Zapisy

Zapisy na jazdy próbne są prowadzone według kolejności zgłoszeń przez:

  • Biuro Obsługi Egzaminów PORD w Gdańsku przy ul. Równej 19/21 – jazdy po placu manewrowym w Gdańsku
  • Biuro Obsługi Egzaminów PORD w Gdyni przy ul. Opata Hackiego 10A – jazdy po placu manewrowym w Gdyni najpóźniej do godziny 12:00 w piątek poprzedzający sobotę lub niedzielę, na którą wyznaczona ma być jazda próbna.

 

Image: