Podręcznik prawo jazdy

Podręczniki przygotowujące do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy od lat stanowią podstawowe materiałów dydaktycznych wykorzystywanych w szkołach jazdy. 

Czy istnieją nowoczesne zamienniki klasycznego podręcznika? Okazuje się, że jest ich coraz więcej i kursanci są z nich znacznie bardziej zadowoleni. Alternatywą dla tradycyjnej ksiażki z płytą CD są obecnie tzw. multimedialne podręcziki (e-kursy z lektorem i elearningi). 

Kiedy Ośrodek Szkolenia Kierowców powinien zdecydować się na nowoczesny e-kurs na prawo jazdy zamiast książki?
1) W sytuacji, gdy chcesz wyróżnić swoją szkołe na lokalnym rynku i chcesz budować wizerunek nowoczesnej dynamicznej szkoły jazdy warto wybrać dobry e-kurs dla swoich Klientów. Atrakcyjne animacje z przykładami wielu sytuacji w ruchu drogowym o wiele lepiej pozwolają zrozumieć zasady pierwszeństwa przejazdu niż nieruchome animacje w książce. 
 
2) Jeżeli tłumaczysz swoim Kursantom przepisy ruchu drogowego na ekranie komputera na swoich wykładach. Prawo o ruchu drogowym staje się naprawdę o wiele bardziej zrozumiałe, gdy możesz obejrzeć przykłady, ciekawe animacje setek sytuacji z wyjaśnieniem instruktora. W książce masz tylko nieruchome ilustracje, które nigdy tak dokładnie nie oddadzą realizmu opisanej sytuacji. 
 
3) Jeśli książki dotychczas wybierane w Twoim OSK nie przemawiają do Ciebie, czyli są napisane ciężkim i nieprzystępnym językiem i zawiera mało realnych przykładów wybierz nasz e-kurs. 

 

 

 

Image: