Prawo jazdy: oficjalna baza pytań 2017

Ustalmy: Testy na prawo jazdy nie stanowią żadnej tajemnicy. Cała ich baza jest opublikowana na stronach Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa i każdy może ją sobie stamtąd pobrać. Problem jest jeden, a właściwie dwa: opublikowana baza zawiera pytania ze wszystkich kategorii-bez podziału na kategorię B...C...D.... Drugim problemem jest brak zaznaczonych odpowiedzi. O nie trzeba więc postarać się samemu.

Baza pytań: jak pobrać?

baza pytań
Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Baza pytań egzaminacyjnych.

  1. Odwiedź stronę Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa
  2. Kliknij w zakładkę Prawo jazdy
  3. Zjedź na sam dół strony. Oficjalne pytania udostępnione są w podziale na 5 części, aby rozpocząć przeglądanie pytań należy kliknąć wybraną część.

Obecnie cała oficjalna baza pytań egzaminacyjnych jest JAWNA! Każde pytanie jakie możesz spotkać na egzaminie masz w testach na prawo jazdy ZdamyTo. Dzięki statystykom doskonale wiesz czy udało Ci się poznać 100% pytań przed egzaminem państwowym.

Nowe pytania w testach na prawo jazdy

Nowe pytania egzaminacyjne najprawdopodobniej pojawią się w 2017 roku, ale odświeżenie bazy będzie miało miejsce wcześniej, bo już we wrześniu 2016. Dodanych ma zostać 441 nowych pytań. Najprawdopodobniej nowe pytania będą dodawane do bazy stopniowo - partiami.

Informację o nowych pytaniach w testach na prawo jazdy zdobyło zdamyto.com:

Nowe pytania zostaną w pierwszej kolejności opublikowane na stronie Ministerstwa. Trafią oczywiście do WORD i... do puli testów na prawo jazdy zdamyto.com.

 

Image: